Založ si blog

Ako Ježiš olúpil Diablov dom!

 

Keď bol na Zemi Bohom pomazaný ako prisľúbený Mesiáš, Ježiš Kristus, medzi inými mnohými službami pre ľudstvo, olúpil alebo drancoval dom Satana Diabla tým, že oslobodil tých, ktorí boli držaní v zajactve démonmi, vyliečením ich z chorób, ktoré oni na nich dopustili! Zároveň ich zachránil od mnohých ľudských utrpení a prekliatí. A preto inšpirovaná správa apoštola Pavla v jeho liste Efezskému kresťanskému zboru pripomína túto skutočnú rozprávku o Ježišovi slovami: ‘Keď vystúpil do výšin, odviedol zajatcov! Dal dary v podobe ľudí…niektorých za apoštolov, niektorých za prorokov, niektorých za evanjelistov, niektorých za pastierov a učiteľov so zreteľom na vyškolenie svätých pre služobné dielo, pre vybudovanie Kristovho tela’! Táto duchovná vojna (ktorá v blízkej budúcnosti narastie do totálnej vojny), medzi ‘semenom Božej ženy’ a ‘semenom diabla’ pokračuje až dodnes v podobe hlásania dobrého posolstva o Kráľovstve a robením učeníkov pre Ježiša Krista! 

Inšpirovaná rozprávka apoštola Jána

16.07.2019

“Videl som všetky ľudské vlády ako divé zvieratá, ktorým Diabol dal silu a veľkú právomoc. Ale posledná vláda bola dobitá a finančne skrachovala, ale zrazu akoby zázračne ožila! A viac »

Biblická rozprávka o pravom náboženstve!

13.07.2019

Biblická história je často napísaná prorocky (rozprávkovo), pretože jej mnohé časti majú viac ako len jednu aplikáciu alebo obrazné splnenie v nespočítateľnom prúde času! Zoberme si viac »

Biblia ako rozprávka pre pohodlných!

30.06.2019

Mnohé cirkvi sú pripravené dať dnešnej pohodlnej generácii to, čo si praje! Aj im dokonca už pripravili Bibliu, ktorá sa dá pračítať len za 100 minút! Ako to urobili? Jednoducho zredukovali viac »

USA-TRUMP/

Trump robí Ameriku horšou

20.07.2019 10:00

Americkí spojenci čelia dileme. Majú povedať Trumpovi, že je rasista?

cargo, vlaky, železnice, vagóny

Recesiu v hutníctve cíti aj štátne Cargo, chce osekať pracovný týždeň

20.07.2019 09:50

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia pre recesiu v hutníckom priemysle rokuje so zástupcami odborových organizácií o skrátení pracovného týždňa.

Včely na pláste

Tatranci majú prvý med zo strechy hotela vo výške 1380 metrov

20.07.2019 08:57

Z najvyššie položenej včelnice na Slovensku, umiestnenej na streche jedného z hotelov na Štrbskom Plese, sa už podarilo stočiť prvý tohtoročný med.

videopredpoveď

Oteplí sa, ale horúčavy by nás mali minúť

20.07.2019 08:00

Teplomer cez víkend ukáže vyše tridsať, v nedeľu platia výstrahy pred búrkami pre celé Slovensko.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 19128x
Priemerná čítanosť článkov: 911x

Autor blogu

Kategórie