Založ si blog

Kráľ severu naňho zaútočí ako záplava!

Proroctvo Daniela porovnávajúc USA ku kráľovi juhu a Britské imérium ku kráľovi severu pod inšpiráciou píše: ‚V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Ale kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami a preženie sa nimi cez neho ako záplava’! Nedeľné hodnotenie denníka New York Times je venovaná totálnemu útoku na Donalda Trumpa. Hlavným produktom je názor redakčnej rady, ktorý sa skladá z toho, čo nazývajú ‚názoroví novinári‘, akoby potrebovali pripomenúť, že ich pravda nezaujíma!

A s názvom ‚Ukončite našu národnú krízu: Prípad proti Donaldovi Trumpovi’, jedná sa o približne 1 800 slovný prúd zneužívania rekapitulujúci ich neopodstatnené tvrdenia z posledných štyroch rokov. Online prezentovaná na čierno čiernom pozadí. Dnes môžeme vybrať iba niekoľko príkladov, ktoré demonštrujú zvrátený charakter tohto diela a jeho autorov. Úvodné vyhlásenie je ‚Opätovná volebná kampaň Donalda Trumpa predstavuje najväčšiu hrozbu pre americkú demokraciu od druhej svetovej vojny’!

Ich sféra videnia sa obmedzuje na ich vlastné klamstvá a účtujú ich takto: ‚On zneužil právomoc svojho úradu a poprel legitimitu svojich politických oponentov, pričom rozbil normy, ktoré spájajú národ po celé generácie! Je človek nehodný úradu, ktorý súčasne zastáva‘. Je zrejmé, že počítajú s tým, že ich publikum je dôveryhodným potomkom tých, ktorí po celé generácie akceptujú normu, že ak to nie je v časopise NYT, potom to nie je pravda! Štyri roky klamstiev zameraných na Trumpa sú teraz verejne známe. 

Podľa NYT je klamstvo v mene jeho cieľov legitímne a odhaľovanie pravdy je nežiadúce a že ‚odmietol sa zaviazať k mierovému odovzdaniu moci’! Zabúdajú, že je to ich ctená Hillary Clintonová, ktorá povedala Joeovi Bidenovi, aby za žiadnych okolností nevzdal? A neboli to Bidenovi priaznivci, ktorí navrhli vojenský puč proti Trumpovi pre prípad, že by zvíťazil? Tieto a niekoľko ďalších desiatok obvinení podporuje 5 ďalších článkov v recenzii: od Michelle Cottle, Jeneen Interlandi, Wegmana, Stockmana a Schemanna.

Tí, ktorí poznajú vyhliadky NYT a jeho preferovaného kandidáta, vedia, že tieto články by mohli byť navrhnuté iba na podporu klubu elity globálnych miliardárov, ktorý je v súčasnosti v procese eliminácie akýchkoľvek zásahov volených vlád do ich kontroly nad globálnymi financiami! Fanatici, ktorí tvrdia, že planétu môže zachrániť iba prekážka v prežití človeka, nepodložený projekt ‚1619‘, ktorý stavia do centra amerického systému otroctvo, nie slobodu, a nekonečné genocídne vojny, skôr než mierovú spoluprácu!

Rozprávka o posledných dňoch sveta

12.04.2021

Jeden z najfascinujúcejších detailov o posledných dňoch súčasného sveta obsahuje kniha Božieho prorok Daniela, kde v posledných veršoch jedenástej kapitoly sa pod inšpiráciou (pod vplyvom Božej dynamickej sily) píše následovné: “V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Kráľ severu zaútočí bojovými vozmi, svojími jazdcami a i mnohými loďami, potom vtrhne do [...]

Rozprávka o Božom večnom zámere!

07.04.2021

V podstate táto rozprávka o Božom večnom predsavzatí, ktorá bude večne slúžiť pre dobro celého stvorenia, bytostiach na nebi a aj na Zemi, by sa dala zhrnúť len týmito inšpirovanými slovami apoštola Pavla: “Ja, menší než najmenší zo všetkých svätých, som z nezaslúženej láskavosti dostal poverenie oznamovania národom dobrú správu, o Kristovom bezhraničnom [...]

Rozprávka o dvoch biblických zmluvách

29.03.2021

Zoberme si len jeden príklad, kde apoštol Pavol vysvetlil jednu časť histórie Izraelského národa ako prorockú drámu vysvetľujúcu zmenu v uctievaní Stvoriteľa pomocou nového usporiadania, ktoré začal uskutočňovať prisľúbený Mesiáš a napísal to aj nasledujúcimi slovami: ‘Napríklad je napísané, že Abrahám mal dvoch synov. Jedného mu porodila jeho slúžka, ale [...]

Londýn, Soho, Británia, koronavírus, COVID-19

ONLINE: Viedeň zostane zavretá. Čísla sú lepšie, ale nemocnice plné

13.04.2021 06:00

Aj keď sa v Rakúsku zlepšili čísla počtov nakazených, situácia v nemocniciach zostáva kritická. Uzávera Viedne sa predĺži až do mája.

otvorenie škôl, Košice

Školy sa otvárajú postupne. Čo všetko čaká rodičov a deti?

13.04.2021 06:00

V pondelok sa do lavíc vrátili prvostupniari. Na budúci týždeň by sa mali pridať aj ôsmaci a deviataci. Potom začne školské brány otvárať Covid automat.

Iran Nuclear Explainer

Izrael vraj zaútočil. Čo urobí Irán?

13.04.2021 06:00

Útok na iránske jadrové zariadenie v Natanze má fungovať ako odkaz od Izraela. Pre Teherán, Washington, ale aj krajiny Perzského zálivu.

Japonská jadrová elektráreň Fukušima

Japonsko vypustí vodu z Fukušimy do mora, Greenpeace aj rybári nesúhlasia

13.04.2021 05:30

Japonská vláda rozhodla, že začne do dvoch rokov vypúšťať do mora viac ako milión ton kontaminovanej vody z jadrovej elektrárne Fukušima.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 95991x
Priemerná čítanosť článkov: 1500x

Autor blogu

Kategórie