Založ si blog

Kráľ severu naňho zaútočí ako záplava!

Proroctvo Daniela porovnávajúc USA ku kráľovi juhu a Britské imérium ku kráľovi severu pod inšpiráciou píše: ‚V čase konca sa s ním bude drgať kráľ juhu. Ale kráľ severu naňho zaútočí s bojovými vozmi, jazdcami a mnohými loďami a preženie sa nimi cez neho ako záplava’! Nedeľné hodnotenie denníka New York Times je venovaná totálnemu útoku na Donalda Trumpa. Hlavným produktom je názor redakčnej rady, ktorý sa skladá z toho, čo nazývajú ‚názoroví novinári‘, akoby potrebovali pripomenúť, že ich pravda nezaujíma!

A s názvom ‚Ukončite našu národnú krízu: Prípad proti Donaldovi Trumpovi’, jedná sa o približne 1 800 slovný prúd zneužívania rekapitulujúci ich neopodstatnené tvrdenia z posledných štyroch rokov. Online prezentovaná na čierno čiernom pozadí. Dnes môžeme vybrať iba niekoľko príkladov, ktoré demonštrujú zvrátený charakter tohto diela a jeho autorov. Úvodné vyhlásenie je ‚Opätovná volebná kampaň Donalda Trumpa predstavuje najväčšiu hrozbu pre americkú demokraciu od druhej svetovej vojny’!

Ich sféra videnia sa obmedzuje na ich vlastné klamstvá a účtujú ich takto: ‚On zneužil právomoc svojho úradu a poprel legitimitu svojich politických oponentov, pričom rozbil normy, ktoré spájajú národ po celé generácie! Je človek nehodný úradu, ktorý súčasne zastáva‘. Je zrejmé, že počítajú s tým, že ich publikum je dôveryhodným potomkom tých, ktorí po celé generácie akceptujú normu, že ak to nie je v časopise NYT, potom to nie je pravda! Štyri roky klamstiev zameraných na Trumpa sú teraz verejne známe. 

Podľa NYT je klamstvo v mene jeho cieľov legitímne a odhaľovanie pravdy je nežiadúce a že ‚odmietol sa zaviazať k mierovému odovzdaniu moci’! Zabúdajú, že je to ich ctená Hillary Clintonová, ktorá povedala Joeovi Bidenovi, aby za žiadnych okolností nevzdal? A neboli to Bidenovi priaznivci, ktorí navrhli vojenský puč proti Trumpovi pre prípad, že by zvíťazil? Tieto a niekoľko ďalších desiatok obvinení podporuje 5 ďalších článkov v recenzii: od Michelle Cottle, Jeneen Interlandi, Wegmana, Stockmana a Schemanna.

Tí, ktorí poznajú vyhliadky NYT a jeho preferovaného kandidáta, vedia, že tieto články by mohli byť navrhnuté iba na podporu klubu elity globálnych miliardárov, ktorý je v súčasnosti v procese eliminácie akýchkoľvek zásahov volených vlád do ich kontroly nad globálnymi financiami! Fanatici, ktorí tvrdia, že planétu môže zachrániť iba prekážka v prežití človeka, nepodložený projekt ‚1619‘, ktorý stavia do centra amerického systému otroctvo, nie slobodu, a nekonečné genocídne vojny, skôr než mierovú spoluprácu!

Rozprávka o najväčšej krajine sveta – 3

23.11.2020

…pokračovanie… …a úplne odmietol túto diktatúru centrálnych bánk nad ich suverénnymi vládami a odstránil USA z Parížskej dohody o klíme, ktorá je hlavnou zbraňou ich výzbroje. Dohodu z roku 2015 plánovali britský kráľovský dedič Charles, princ z Walesu, a jeho blízki priatelia a spolupracovníci! Bývalý britský centrálny bankár Mark Carney a miliardár City of [...]

Rozprávka o najväčšej krajine sveta – 2

14.11.2020

…pokračovanie …ovládajú našu centrálnu banku, Federálny rezervný systém, ktorá týmto príšerám vždy prepláca ich straty, ale nie naše! Odo dňa, keď sme od smrti prezidenta USA Franklina Roosevelta odmietli budovať našu infraštruktúru a aj stimulovať náš priemysel, národnej banke alebo ekvivalentnej úverovej inštitúcii. Už dávno zničili peňažný a [...]

Rozprávka o najväčšej krajine sveta!

11.11.2020

Keď je v priebehu ľudských udalostí nevyhnutné, aby jeden národ rozpustil putá, ktorými ich oligarchia vždy zväzovala, a aby prevzali svoje neodňateľné práva na život, slobodu a hľadanie šťastia, rešpektovania názorov ľudstva požaduje, aby deklarovali príčiny, ktoré ich nútia k tomuto konaniu. Elitná oligarchia bánk v Londýne a britská finančná ríša už sa teraz [...]

Joe Biden

Biden predstavil mená svojho kabinetu, stavil na skúsenosť

23.11.2020 20:13

Novozvolený americký prezident Joe Biden oznámil v pondelok kľúčové postavy svojho kabinetu.

bratislava strom stromček

V centre Bratislavy už stoja vianočné stromy

23.11.2020 19:32

Na Hviezdoslavovom námestí stojí smrek, na Hlavnom námestí jedľa. Zdobiť by ich mali koncom týždňa.

poľsko Protest interrupcie potraty

Polícia zadržala ľudí na nových protestoch proti zákonu o interrupciách

23.11.2020 19:03

Protesty organizované skupinou s názvom Štrajk žien sa konajú pravidelne odkedy ústavný súd sprísnil zákon o interrupciách.

Pussy Riot

Súdy udelili pokutu dvom aktivistkám formácie Pussy Riot

23.11.2020 17:22

Členovia protikremeľskej skupiny pripevnili v deň Putinových 68. narodenín dúhové vlajky na niekoľko vládnych budov.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 78277x
Priemerná čítanosť článkov: 1423x

Autor blogu

Kategórie