Založ si blog

Rozprávka o najväčšom anjelovi!

 

Apoštol Pavol pod inšpiráciou napísal úžasnú rozprávku o najväčšom nebeskom anjelovi Stvoriteľa: ‘Boh, ktorý už dávno hovoril našim predkom aj pri mnohých príležitostiach, ale aj mnohými spôsobmi prostredníctvom prorokov, hovoril nám na konci týchto dní prostredníctvom Syna, ktorého ustanovil za dediča všetkého a prostredníctvom ktorého urobil systémy vecí…

On je odleskom jeho slávy a tiež presným znázornením jeho bytosti a udržiava všetko slovom svojej moci; potom keď spôsobil očistenie za naše hriechy, posadil sa po pravici Majestátu vo výšinách. Tak sa stal lepším ako všetci Boží anjeli do tej miery, že zdedil znamenitejšie meno, ako je ich. Napríklad, ktorému z anjelov kedy povedal: Ty si môj syn; ja som sa dnes stal tvojím otcom?…

… A opäť: Ja sám sa stanem jeho otcom a on sám sa stane mojím synom? Keď však opäť privádza svojho Prvorodeného na obývanú zem, hovorí: Nech mu vzdajú poctu všetci Boží anjeli. O jeho anjeloch tiež hovorí: On robí svojich anjelov duchmi a svojich verejných služobníkov ohnivým plameňom. Ale o Synovi: Boh bude navždy tvojím trónom a žezlo tvojho kráľovstva je žezlom priamosti’!

Rozprávka o novom stvorení pre Zem!

18.08.2019

Biblia je ako rozprávková knižka, ktorá obsahuje nielen historickú minulosť ľudstva, poukazovala do detailov dnešnú situáciu, ale hlavný jej bod je, že predpovedala skutočnú budúcnosť viac »

Rozprávka o Samsonovi – čo znamená?

02.08.2019

Väčšina ľudí v kresťanských krajinách už od malička boli oboznámení o biblickej postave Samsona, izraelského sudcu, ktorý bol mimoriadne silný človek, ktorého moc sa skrývala v jeho viac »

Nebesia konečne získajú ľudskosť!

23.07.2019

Je to jedna z najkrajších poviedok nielen z celej Biblie, ale aj celého vesmíru! Vysvetľuje úžasne geniálne prekrásnym spôsobom, ako sa Stvoriteľ, Jehova Boh, rozhodol nielen prekleniť navonok viac »

Trump

Rozpočtový deficit USA na budúci rok prekročí bilión dolárov

22.08.2019 07:47

V tomto fiškálnom roku, ktorý sa skončí v septembri, deficit federálnej vlády USA podľa prognózy dosiahne 960 miliárd dolárov.

Líbya, vojaci

Vláda v Tripolise hlási zisk území južne od líbyjskej metropoly

22.08.2019 07:03

Postup jednotiek poľného maršala Chalífa Haftara na líbyjskú metropolu sa tak v posledných týždňoch v podstate zastavil.

Donald Trump

Trump vyzval štáty na boj proti džihádistom

22.08.2019 06:35

Americký prezident zároveň varoval Európanov, aby repatriovali vlastných občanov zajatých za boj v radoch Islamského štátu, inak ich bude musieť prepustiť a vrátiť do ich vlastí.

D4R7, Jarovce, Ivanka sever

Mohutná stavba diaľnice D4 pri Jarovciach každým dňom narastá

22.08.2019 06:00

Pôvodným termínom dokončenia obchvatu Bratislavy po D4 bol rok 2020. Ekologické riziká ohľadom podkladu stavby však môžu jej otvorenie posunúť na rok 2021.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 24320x
Priemerná čítanosť článkov: 973x

Autor blogu

Kategórie