Založ si blog

Rozprávka o najväčšej krajine sveta – 3

…pokračovanie…

…a úplne odmietol túto diktatúru centrálnych bánk nad ich suverénnymi vládami a odstránil USA z Parížskej dohody o klíme, ktorá je hlavnou zbraňou ich výzbroje. Dohodu z roku 2015 plánovali britský kráľovský dedič Charles, princ z Walesu, a jeho blízki priatelia a spolupracovníci! Bývalý britský centrálny bankár Mark Carney a miliardár City of London-Wall Street sir Michael Bloomberg.Teraz Charles a jeho spolupracovníci, ťahajúc výkonnú riaditeľku MMF Kristalinu Georgievovú a ďalších centrálnych bankárov, v júni tohto roku vyhlásili túto zelenú novú dohodu za ‚veľký reset’! 

Britskí vládni úradníci v celom spektre, aby oklamali občanov, dali mu meno ‚Budujme lepšie‘ – ako keby to bolo podľa pandémie COVID-19. Diktovali tento slogan svojmu vždy plagiátujúcemu sa budúcemu prezidentovi Joe Bidenovi, ktorý ho verne prijal ako svoju kampaňovú značku a ústredný slogan. Keď sledujete, ako bábky Biden a Harris tancujú pred týmto sloganom, na radosť svojich pouličných mafiánov premýšľajte o norimberských zhromaždeniach, ktoré priniesli Hitlera k moci, pretože to je to, čo tu presne vidíte.Uplatníme svoje práva. Vezmeme späť svoje právo regulovať naše banky!

A mať národné banky pre produktívny úver. Naše misie prieskumu vesmíru a vývoja energie jadrovej syntézy budeme riadiť v maximálnej možnej miere. Budeme rokovať s ostatnými národmi o novom medzinárodnom úverovom systéme, ktorý opustí londýnsku finančnú oligarchiu a nakárstvo! A ktorý prinesie industrializáciu do málo rozvinutých oblastí, vrátane tých v Afrike a Južnej Amerike.Vidíme, že národy Mexika, Bolívie, Argentíny, Bieloruska a ďalších čelili v posledných rokoch ukradnutým voľbám, ‚farebným revolúciám‘ a priamym pučom ako tieto, a porazili ich, ako aj Nigériu! 

Nigéria, africké repúblika, ktorá teraz bojuje proti pokusu o farebnú revolúciu proti svojmu vlastnému, občanmi zvolenému prezidentovi. Rovnako ako naši zakladatelia Spojených Štátov Amerických, pred viac ako 400 rokmi, aj my žiadame USA občanov a ďalšie iné národy národy celého sveta, aby podporili spravodlivý a zákonný výsledok týchto amerických prezidentských najhistorickejších volieb, ktoré prezident Spojených Štátov Amerických, Donald Trump v skutočnosti podľa dokázateľných dôkazov už vyhral, aby sa pripojili proti svetovým cisárskym kontrolórom a porazili ich raz a navždy!

Rozprávka o perpetuálnom zdroji života!

25.02.2021

Do čias Ježiša Krista v prvom storočí existoval len jeden perpetuálny alebo stály, zotrvačný, večný zdroj všetkej energie, z ktorého bol stvorený celý vesmír a naša planéta Zem so všetkým potrebným na večný (ale zároveň podmienený) život celého ľudstva. Ale podľa inšpirovanej rozprávky po svojej martyrskej smrti aj syn Jehovu Boha, Ježiš Kristus po jeho [...]

Rozprávka o Otcovi veľkého Kráľa

20.01.2021

Táto jedna z najúžasnejších rozprávok najväčšej rozprávkovej Knihy menom Biblia, hovorí o tom, ako a čo robí jeho nebeský Otec o tom, čo predpovedal pod inšpiráciou svojmu prorokovi, pomazanému izralekému kráľovi Dávidovi: ‚Jehova povedal môjmu Pánovi: Seď po mojej pravici, až kým ti nepoložím tvojich nepriateľov ako podnož pod nohy’. Tieto nadčasové a [...]

Rozprávka o pravde biblickej myšlienky

13.01.2021

Je to rozprávka, ktorá bola napísaná pod inšpiráciou (neomylne) pre viac ako 2 000 rokmi, ale ktorá, tak ako i všetky rozprávky v najväčšej rozprávkovej Knihe sa ukáže v ľudskom živote vždy presná a vždy aktuálna! Bola napísaná starovekým izraelským prorokom Jeremiášom, ale v preloženom texte z originálneho jazyka hovorí takto: “Viem, Jehova, že človek nemá [...]

Charkov

"Vymeníme Slovensko za Krym". Vandali posprejovali slovenský konzulát v Charkove

05.03.2021 10:31, aktualizované: 11:06

Nápis bol odkazom na výrok premiéra Matoviča o výmene Zakarpatskej Ukrajiny za ruskú vakcínu Sputnik V, ktorý na Ukrajine vyvolal pobúrenie.

Covid-19, koronavirus, testovanie, zdravotnictvo,

Počet obetí covidu vzrástol o 105, hospitalizácie po dvoch dňoch stúpli

05.03.2021 10:00

Celkovo už koronavírusu podľahlo na Slovensku 7 665 osôb.

Vatican Pope TED Talk

Pápež František odletel na historickú návštevu Iraku

05.03.2021 09:27

Ide o jeho pápežovu zahraničnú cestu po vyše ročnej prestávke, ktorú si vynútila súčasná pandémia koronavírusu.

Testovanie v Košiciach

Na testy minie štát 140 miliónov. Zaplatilo by to ročnú prevádzku sanitiek

05.03.2021 09:00

Hoci sa pred týždňom odborníci zhodli, že je potrebná nová stratégia testovania, štát ide nakúpiť 35 miliónov testov za takmer 140 miliónov eur.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 60
Celková čítanosť: 89944x
Priemerná čítanosť článkov: 1499x

Autor blogu

Kategórie