Založ si blog

Rozprávka ako Rusi pomáhali Trumpovi!

Existuje dôkaz, že Ruské tajné služby údajne pomáhali vo voľbách psychicky labilnému jedincovi Trumpovi, podľa Britov!? Z Kremľa unikli dokumenty, ktoré ale presne odhaľujú podrobnosti. Osobne to nariadil Vladimír Putin. Ale podľa dokumentu cieľom bolo pomôcť labilnému Donaldovi J. Trumpovi, dostať sa na prezidentskú stoličku!? Lenže podrobnosti o takomto ale celkom doslova uniknutom dokumente podľa portálu Blikk priniesol britský časopis The Guardian. Podľa toho dokumentu Vladimír Putin nariadil akciu len na celkovo neverejnom zasadnutí Ruskej rady pre národnú bezpečnosť. To stretnutie sa uskutočnilo 22. januára v roku 2016. Zúčastnili sa ho šéfovia tajnej služby a kľúčoví ministri vlády Ruskej Federácie!?

V Amerike sa zatiaľ Republikánska strana pripravovala na februárové voľby, Trump mal veľkú šancu získať nomináciu. Trump mal slúžiť strategickým záujmom Moskvy!? Putin a jeho poradcovia sa podľa The Guardian zhodli, že Trumpov nástup k moci ale bude slúžiť strategickým záujmom Moskvy!? Tam malo ísť o celkom novú sociálnu krízu v Spojených štátoch Amerických a tiež o oslabenie vyjednávacej pozície Ameriky v mnohých sporných otázkach. Vladimír Putin požiadal, aby našli tiež spôsob ako aj zvýšiť Trumpove šance na jeho úspech. Nerozvážny, psychicky labilný, nevyvážený jedinec, ktorý trpí menšinovým komplexom‘ (vyhľadajte videá posúďte sami), uvádza sa v správe podľa portálu Blikk!?

Poznámka: Podľa dostupných historických politických informácií, počas viac ako 350 rokov Britské imérium sa neustále snažilo ovládnuť USA a použiť ich ako ‘hlúpy gigant’, ktorý by bojoval za Britov a platil ich účty! Lenže takáto snaha Britského impéria naplno ovládnuť Spojené Štáty je hlavnou historickou, biblickou, no tiež aj prorockou udalosťou spĺňajúcou sa v súčasnosti pred očami celého sveta! Presne ako spomína aj iná biblická prorocká rozprávka, ‘oči majú, no nevidia, uši majú, no nepočujú, nerozumejú!

Rozprávka o neuveriteľnom tupcovi – 77

27.04.2024

Mnohé veci vo vesmíre budú večné! Jeho Stvoriteľ, hmota, anjeli, ale aj poslušní ľudia žijúci večne na rajskej Zemi. Ale niektoré veci nebudú večné! A medzi nimi sú aj tupci žijúci dnes…no posúďte sami z týchto výrokov (vrátane ich gramatických chýb): … „Kto Pravdu bude skutočne poctivo hľadať, tak ju aj nájde, kto bude klopať, tomu bude otvorené“, [...]

Rozprávka o neuveriteľnom tupcovi – 76

15.04.2024

Mnohé veci vo vesmíre budú večné! Jeho Stvoriteľ, hmota, anjeli, ale aj poslušní ľudia žijúci večne na rajskej Zemi. Ale niektoré veci nebudú večné! A medzi nimi sú aj tupci žijúci dnes…no posúďte sami z týchto výrokov (vrátane ich gramatických chýb): … Čo je to tá absolútna pravda? Hádam nie existencia neba, pekla, anjelov. To je absolútny výmysel. Pravda je [...]

Rozprávka o neuveriteľnom tupcovi – 75

01.04.2024

Mnohé veci vo vesmíre budú večné! Jeho Stvoriteľ, hmota, anjeli, ale aj poslušní ľudia žijúci večne na rajskej Zemi. Ale niektoré veci nebudú večné! A medzi nimi sú aj tupci žijúci dnes…no posúďte sami z týchto výrokov (vrátane ich gramatických chýb): …Pokusy zosúladiť vedu s náboženstvom by zničili obe tieto disciplíny. Nie je len v tom, že náboženstvo [...]

jadrové zbrane, ruská televízia

Stačia tri rakety a civilizácia sa zrúti. Rusko opäť pohrozilo jadrovým útokom na európske mestá

21.07.2024 06:00

Berlín, Paríž, Londýn, Praha, Varšava či Bukurešť. To všetko sú ciele, ktoré vymenovali vo vysielaní štátnej ruskej televízie.

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 159
Celková čítanosť: 351143x
Priemerná čítanosť článkov: 2208x

Autor blogu

Kategórie