Založ si blog

Rozprávka o knihe Dr D. Martina

Cestujte po celom svete s doktorom Cyrusom Alexandrom, keď režíruje o živote v úvodnom románe doktora Davida Martina. Od vetrom ošľahaných stepí Mongolska cez pulzujúcu Dubajskú púšť až po vysoké tyče na Manhattane spája tento epický triler globálne politické udalosti posledných dvanástich rokov s gobalizmom tak blízkym a neuveriteľným, že vás nechá premýšľať, kde je vlastne hranica medzi fantáziou a realitou! 

Skutočnosť je, že taká je pravda. Za každým dobrým sprisahím je ešte aspoň jedno lepšie! Vo vnútri takejto myšlienky by sa skrývala herkulovská príležitosť. Dokonalý globálny štátny prevrat by spojil brilantnosť každého sprisahania, ktoré by sa dalo rozbehnúť, ale je to možné, a stalo sa! Drzosť krádeže všetkého majetku, ktoré vlastnia G-7 priamo spod ich nosa takej samozvanej elity je taká úžasná, že by sa nemala skrývať! 

Nikto by tomu neuveril. Sprisahanie s cieľom zvrhnúť tých mocných mužov, ktorí sú údajne bábkovými majstrami sveta, presahuje predstavu väčšiny, ale nie všetkých. Ponechať mená ako Rockefeller, Morgan, Kennedy, Rothschild, Oppenheimer, Blankfein a Goldman, ktoré by sa poškriabali na hlave, by chcelo genialitu, ale nie je to nemožné. Dej necháva bohatých a mocných, ktorí sa čudujú, kto v pekle mal tú drzosť skutočne využiť svoju aroganciu ako oporné pole na vyprázdnenie svojich vreciek!

A tiež svojho osobného stroja peňazí na ministerstve financií USA. Najlepšie a najjednoduchšie zo všetkých je použitie médií – prozaici ako Dan Brown; siete ako CNN, FOX, al-Džazíra; a BBC; a hollywoodske filmy – pomohli uniknútiu toľkej pravdy, aby sa zabezpečilo, že skutočná operácia nebude vyžadovať utajenie! Ak presvedčíte ľudí, že to, čo sa skutočne deje, je ilúzia vytvorená médiami, pravda sa môže rozvinúť a nikto by tomu neuveril. 

Je to celosvetové sprisahanie vyliahnuté v tmavých zadných miestnostiach, ktoré sa odohrávajú v jasnom dennom svetle. Chvála za štátny prevrat “Pútavé …! Martinova kniha je prorocká. Pravda vás oslobodí? Úprimne nechcete pravdu! Ak vo svojom živote prečítate iba jednu knihu, je to práve táto! “ – Frank X. Vitolo, producent a herec Ak sa vám páčili Matrix, Da Vinciho kód alebo Bourne Identity, budete milovať Coup d’Twelve!

Svet sa prebúdza a táto kniha je ako piť Red Bull z hasičskej hadice. Musíme vedieť, že ľuďom sa malo dobre dariť. Musíme vedieť, že existuje globálna agenda, ktorá sa snaží maximalizovať zisk pre pár ľudí na úkor mnohých. Musíme si uvedomiť, že najmocnejšou silou vo vesmíre je sila ľudskej tvorivosti. Musíme si tiež uvedomiť, že sa nachádzame v jednom z najkritickejších okamihov ľudskej histórie a táto kniha je súčasťou bodu zvratu smerom k novej globálnej renesancii prosperujúcich ľudí. Paul Taylor

Rozprávka o neuveriteľnom tupcovi – 77

27.04.2024

Mnohé veci vo vesmíre budú večné! Jeho Stvoriteľ, hmota, anjeli, ale aj poslušní ľudia žijúci večne na rajskej Zemi. Ale niektoré veci nebudú večné! A medzi nimi sú aj tupci žijúci dnes…no posúďte sami z týchto výrokov (vrátane ich gramatických chýb): … „Kto Pravdu bude skutočne poctivo hľadať, tak ju aj nájde, kto bude klopať, tomu bude otvorené“, [...]

Rozprávka o neuveriteľnom tupcovi – 76

15.04.2024

Mnohé veci vo vesmíre budú večné! Jeho Stvoriteľ, hmota, anjeli, ale aj poslušní ľudia žijúci večne na rajskej Zemi. Ale niektoré veci nebudú večné! A medzi nimi sú aj tupci žijúci dnes…no posúďte sami z týchto výrokov (vrátane ich gramatických chýb): … Čo je to tá absolútna pravda? Hádam nie existencia neba, pekla, anjelov. To je absolútny výmysel. Pravda je [...]

Rozprávka o neuveriteľnom tupcovi – 75

01.04.2024

Mnohé veci vo vesmíre budú večné! Jeho Stvoriteľ, hmota, anjeli, ale aj poslušní ľudia žijúci večne na rajskej Zemi. Ale niektoré veci nebudú večné! A medzi nimi sú aj tupci žijúci dnes…no posúďte sami z týchto výrokov (vrátane ich gramatických chýb): …Pokusy zosúladiť vedu s náboženstvom by zničili obe tieto disciplíny. Nie je len v tom, že náboženstvo [...]

Donald Trump

Trump po atentáte opäť v kampani, bavil sa na účet demokratov

21.07.2024 06:15

Šéfovia Demokratickej strany sa snažia zvrátiť výsledky primárok a vyradiť z volebného boja Joea Bidena, čo nie je práve demokratické, povedal Donald Trump.

jadrové zbrane, ruská televízia

Stačia tri rakety a civilizácia sa zrúti. Rusko opäť pohrozilo jadrovým útokom na európske mestá

21.07.2024 06:00

Berlín, Paríž, Londýn, Praha, Varšava či Bukurešť. To všetko sú ciele, ktoré vymenovali vo vysielaní štátnej ruskej televízie.

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 159
Celková čítanosť: 351160x
Priemerná čítanosť článkov: 2209x

Autor blogu

Kategórie