Založ si blog

Rozprávka o knihe Dr D. Martina

Cestujte po celom svete s doktorom Cyrusom Alexandrom, keď režíruje o živote v úvodnom románe doktora Davida Martina. Od vetrom ošľahaných stepí Mongolska cez pulzujúcu Dubajskú púšť až po vysoké tyče na Manhattane spája tento epický triler globálne politické udalosti posledných dvanástich rokov s gobalizmom tak blízkym a neuveriteľným, že vás nechá premýšľať, kde je vlastne hranica medzi fantáziou a realitou! 

Skutočnosť je, že taká je pravda. Za každým dobrým sprisahím je ešte aspoň jedno lepšie! Vo vnútri takejto myšlienky by sa skrývala herkulovská príležitosť. Dokonalý globálny štátny prevrat by spojil brilantnosť každého sprisahania, ktoré by sa dalo rozbehnúť, ale je to možné, a stalo sa! Drzosť krádeže všetkého majetku, ktoré vlastnia G-7 priamo spod ich nosa takej samozvanej elity je taká úžasná, že by sa nemala skrývať! 

Nikto by tomu neuveril. Sprisahanie s cieľom zvrhnúť tých mocných mužov, ktorí sú údajne bábkovými majstrami sveta, presahuje predstavu väčšiny, ale nie všetkých. Ponechať mená ako Rockefeller, Morgan, Kennedy, Rothschild, Oppenheimer, Blankfein a Goldman, ktoré by sa poškriabali na hlave, by chcelo genialitu, ale nie je to nemožné. Dej necháva bohatých a mocných, ktorí sa čudujú, kto v pekle mal tú drzosť skutočne využiť svoju aroganciu ako oporné pole na vyprázdnenie svojich vreciek!

A tiež svojho osobného stroja peňazí na ministerstve financií USA. Najlepšie a najjednoduchšie zo všetkých je použitie médií – prozaici ako Dan Brown; siete ako CNN, FOX, al-Džazíra; a BBC; a hollywoodske filmy – pomohli uniknútiu toľkej pravdy, aby sa zabezpečilo, že skutočná operácia nebude vyžadovať utajenie! Ak presvedčíte ľudí, že to, čo sa skutočne deje, je ilúzia vytvorená médiami, pravda sa môže rozvinúť a nikto by tomu neuveril. 

Je to celosvetové sprisahanie vyliahnuté v tmavých zadných miestnostiach, ktoré sa odohrávajú v jasnom dennom svetle. Chvála za štátny prevrat “Pútavé …! Martinova kniha je prorocká. Pravda vás oslobodí? Úprimne nechcete pravdu! Ak vo svojom živote prečítate iba jednu knihu, je to práve táto! “ – Frank X. Vitolo, producent a herec Ak sa vám páčili Matrix, Da Vinciho kód alebo Bourne Identity, budete milovať Coup d’Twelve!

Svet sa prebúdza a táto kniha je ako piť Red Bull z hasičskej hadice. Musíme vedieť, že ľuďom sa malo dobre dariť. Musíme vedieť, že existuje globálna agenda, ktorá sa snaží maximalizovať zisk pre pár ľudí na úkor mnohých. Musíme si uvedomiť, že najmocnejšou silou vo vesmíre je sila ľudskej tvorivosti. Musíme si tiež uvedomiť, že sa nachádzame v jednom z najkritickejších okamihov ľudskej histórie a táto kniha je súčasťou bodu zvratu smerom k novej globálnej renesancii prosperujúcich ľudí. Paul Taylor

Rozprávka ako Rusi pomáhali Trumpovi!

19.07.2021

Existuje dôkaz, že Ruské tajné služby údajne pomáhali vo voľbách psychicky labilnému jedincovi Trumpovi, podľa Britov!? Z Kremľa unikli dokumenty, ktoré ale presne odhaľujú podrobnosti. Osobne to nariadil Vladimír Putin. Ale podľa dokumentu cieľom bolo pomôcť labilnému Donaldovi J. Trumpovi, dostať sa na prezidentskú stoličku!? Lenže podrobnosti o takomto ale celkom [...]

Rozprávka o senilnom deduškovi v USA

11.07.2021

Dávno-pradávno žil na svete cisár, a ten sa tak rád parádil, že na drahé šaty utrácal všetky peniaze…ale nie, prepáčte, táto rozprávka bude o senilnom deduškovi, ktorý urobil všetko, aby mohol byť prezidentom najsilnejšej krajiny v histórii celého sveta! A tak sa aj stalo! Splnilo sa v ňom biblické proroctvo, ktoré sa v pradávnej minulosti splnilo na kráľovi celého [...]

Daniel – rozprávka o dnešnej histórii

21.06.2021

Staroveký izraelský prorok Daniel, okrem Ježiša Krista, patrí medzi najzaujímavejšie osobnosti v celej ľudskej histórii! Jeho kniha je plná predobrazov vzťahujúcich sa na súčasnosť! Sám Daniel, ktorého hebrejské meno preložené do slovenského jazyka znamená ‘Môj Sudca je Boh’, nerozumel väčšine toho, čo sám napísal. Napríklad: ‚V čase konca sa s ním bude [...]

kováčik

Konanie i súdny proces bola jedna veľká fraška, odkazuje Kováčik z väzby

23.09.2021 14:20

Obrovským prekvapením pre bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika bolo „urýchlené ukončenie veci niekde v polovici vyšetrovania.

slovenský pozemkový fond, pozemky

Bývalú šéfku Slovenského pozemkového fondu prepustili z väzby

23.09.2021 13:56

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry prepustil Adrianu Šklíbovú na slobodu ešte 3. septembra.

antonov

Všetkých šesť členov posádky zrúteného lietadla An-26 v Rusku zahynulo

23.09.2021 13:46

Lietadlo An-26 zmizlo z radarov v stredu 22. septembra vo vzdialenosti asi 38 kilometrov od letiska v meste Chabarovsk.

fico matovič

Matovič ukázal v pléne Ficovi plagát so slovami o vrahovi

23.09.2021 13:03

V pléne NR SR počas diskusie k opozičnému návrhu na odvolanie Mikulca hovoril Fico o monštruóznom zneužívaní práva na politické procesy.

rozpravkar

Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život. (Hans Christian Andersen)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 71
Celková čítanosť: 114675x
Priemerná čítanosť článkov: 1615x

Autor blogu

Kategórie